День відкритих дверей НТУ «Харківський політехнічний інститут»

2017-12-28

26 грудня 2017 року учні 10-х класів нашої гімназії під керівництвом вчителя фізики Мартинової Олени Анатоліївни відвідали День відкритих дверей кафедри Матеріалознавства Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Завідуючий кафедрою – доктор фізико-математичних наук, професор Соболь Олег Валентинович, звернув увагу майбутніх абітурієнтів на основні наукові напрями підготовки кафедри Матеріалознавства:1. «Прикладне матеріалознавство та комп’ютерна інженерія матеріалів»; 2. «Нові функціональні матеріали і нанотехнології».

/Files/images/2017-2018/20171226_130712.jpg

Учні отримали достатньо вичерпну інформацію щодо можливого спектру досліджень кафедри Матеріалознавства, яка оснащена сучасним лабораторним обладнанням, призначеним для проведення термічної обробки, вивчення структури, вимірювання фізико-механічних властивостей різних матеріалів.

Кожен з учнів не тільки відвідав основні дослідницькі лабораторії кафедри, але й на власному досвіді ознайомився з можливостями цих лабораторій.

Школярі мали унікальну можливість впритул доторкнутися до науки, а саме надзвичайне враження на учнів справила низка проведених викладачами кафедри дослідів на сучасних металографічних мікроскопах, що дало змогу зазирнути у неймовірно цікавий світ під назвою «Матеріалознавство».