2019-04-04

/Files/images/1_2018-2019_nr/proforient.jpg

4 квітня 2019 року у Харківському професійному ліцеї залізничного транспорту пройшов День відкритих дверей. До закладу професійно-технічної освіти завітали більш ніж 200 учнів закладів загальної середньої освіти Холодногірського району.

Присутніх привітав виконуючий обов’язки голови адміністрації Холодногірського району Кашлаков Г.Д., який висловив побажання успішно реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності.

У рамках проведення заходу учні ознайомились із навчально-матеріальною базою ХПЛЗТ, відвідати навчальні аудиторії.​Майбутні абітурієнти отримали цікаву та корисну інформацію про професії , які у ліцеї залізничного транспорту можна отримати безкоштовно на базі 9 та 11 класів (слюсар з ремонту автомобілів, слюсар з ремонту рухомого складу, токар-фрезерувальник, провідник пасажирського вагону, монтер колії, помічник машиніста електровоза, помічник машиніста електропоїзда).