Пришкільний табір. Відвідування ЦДЮТ №5

2019-05-29

/Files/images/1_2018-2019_nr/im585ages.jpg

28 травня 2019 року на подвір’ї ЦДЮТ № 5 відбулася святкова програма «Щасливе дитинство – майбутнє країни» до міжнародного Дня захисту дітей для вихованців табору відпочинку з денним перебуванням ХГ № 13 та вихованців ЦДЮТ № 5. Діти мали змогу побувати на різних зонах активності: «Країна ігор та розваг», «Юні художники», «Острів щастя», «Здоровий спосіб життя», «Книжкові скарби», «Танцювальний флешмоб».
Творчі колективи Центру привітали всіх зі святом, подарувавши свій талант та гарний настрій! Було дуууже спекотно, але дуууже весело!! Та що розповідати, дивіться фото і розмальовуйте своє літо разом з нами!!