Спорт - запорука здоров'я та гарного настрою!

2019-09-13

/Files/images/1_2019-2020_nr/10052.jpg

У дні святкування Всеукраїнського Дня фізичної культури та спорту, який проходить 14 вересня 2019 року та присвячений XXXII Олімпійським іграм, які відбудуться у липні 2020 року, в гімназії були проведені певні заходи.

Серед учнів 3-х класів було проведено спортивні змагання.

Команда хлопців гімназії взяла участь у товариському матчі з футболу з командою ЗЗСО №136, в якому перемогла з рахунком 6:5

З метою впровадження здорового способу життя, у 5-А та 5-В класах класні керівники провели виховну годину " Спорт - запорука здоров'я та гарного настрою". П'ятикласники ознайомили зі своїми спортивними досягненнями учнів 1-х класів, розповіли про спортивні колективи, в яких вони займаються. Першокласники із задоволенням слухали розповіді про спортивні змагання, а п'ятикласники мали нагоду продемонструвати свої медалі, грамоти та кубки. Побажаємо всім спортсменам успіхів та нових перемог!!!