Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

2019-09-26

/Files/images/1_2019-2020_nr/місячник библ 2019.jpg

У 2019 році Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек проходить з 1 по 31 жовтня.

Оскільки шкільні бібліотеки невід’ємні складові сучасного освітнього середовища Нової української школи, гасло місячника таке:

«Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня».

/Files/images/1_2019-2020_nr/б1бл по новому.jpg

Цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек спрямований на реалізацію основних пріоритетів НУШ, зокрема,створення умов для розвитку і самореалізації кожної особистості, формування покоління, яке здатне вчитися упродовж всього життя, продуктивно розв’язувати нагальні проблеми сучасності, розвивати цінності громадянського суспільства.