Відбірковий етап інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?"

2019-10-18

/Files/images/1_2019-2020_nr/1kvprrqbsdu.jpg
16.10.2019 року на базі комунального закладу "Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 136 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського СоюзуП.Д. Говоруненка." відбувся відбірковий етап інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?" серед закладів загальної середньої освіти району. Гра проходила в двох категоріях: молодша і старша група школярів. Школярі змагались у кмітливості, здатності мислити надзвичайно спритно, відповідати на вигадливі запитання. Велика користь такої гри діяти командою, слухати один одного і швидко приймати спільне рішення.
Вітаємо команду нашої гімназії, яка посіла почесне ІІІ місце в молодшій віковій категорії!