НУШ 9 тиждень "ІГРИ"

2019-11-11

/Files/images/1_2019-2020_nr/0101.jpg

Дитячі ігри – це також не просто забавки! Якщо у дорослому світі гра є формою взаємодії, то у дітей, крім цього, гра є своєрідним засобом пізнання навколишнього світу. Граючись, діти вчаться взаємодіяти між собою, дізнаються нову для себе інформацію чи удосконалюють існуючі навички, вчаться дотримуватись певних правил, пізнають насолоду від перемоги та отримують досвід поразок.

Дев'ятий тиждень НУШ був присвячений розвитку творчого мислення у дітей та їх ознайомленню з різними видами ігор. Ця тема мала важливе значення, адже учні мали навчитися орієнтуватися у великому розмаїтті ігор та вміти відрізняти, в які з них варто грати, а в які ні.