Науковий Fest. Кафедра історії та географії

2019-11-16

/Files/images/1_2019-2020_nr/c491770c9a61b96cab27d0d577c00fef.jpg

15 листопада, в рамках наукового фесту, вчителі історії та географії провели різні цікаві заходи.

Так, учні 8-х класів ( вчитель Петлевська В.О.) складали географічну мозаїку із різних материків, впізнавали дива світу за зображеннями та визначали в яких країнах вони знаходяться. Зіграли в гру " Географічний Архімед", в якої за 2 хв. вони уважно простежили берегову лінію України, запам'ятали основні затоки Чорного та Азовського морів. Кожної затоці відповідало число. Потім, виписали число заток кожного з морів у дві окремі колонки, додали цифри кожної колонки і суми ціх чисел повинні були збігтися. Також, учні, наприкінці заходу, робили проект карти, як буде виглядати Земля через 75 млн. років, якщо ми знаємо, що літосферні плити рухаються з визначенною швидкістю та в визначенному напрямку.

/Files/images/1_2019-2020_nr/MyCollages (3).jpg

/Files/images/1_2019-2020_nr/MyCollages (4).jpg

Екологічна агітбригада "Еко-сигнал" 9-В класу виступила перед учнями 6-х класів з проектами: "Зниклі види тварин у ХХ-ХХІ ст." , " Найбрудніші річки світу", "Забруднення Світового океану пластиком". Серед учнів відбулася дискусія щодо причин виникнення таких глобальних проблем. Учасники прийшли до висновку, що зміни варто починати з себе і хочуть практикувати екологічну поведінку щодня. Наприклад: роздільний збір сміття вдома, зменшення споживання пластику, використовувати паперові мішечки або екоторби з тканини, більше користуватися громадським транспортом та велосипедом. Наприкінці виступу агітбригади, діти подивилися документальний фільм про наслідки господарської діяльності людини на навколишнє середовище.

/Files/images/1_2019-2020_nr/MyCollages (5).jpg

Серед учнів 10-х класів була проведена гра "Знайомі та незнайомі країни". В кожному класі грали по дві команди. У першому турі команди за допомогою жестів, міміки, рухів намагалися вгадати зашифровані країни. У другому - розгадати кросворди. Перемогла - дружба!

Учні 7-х класів (вчитель Сердюк В.Г.) отримали попереднє завдання - зробити власними руками вдома модель вулкану. На уроках вони продемонстрували перед однокласниками свої моделі та провели дослід "Виверження вулкану". Для цього їм знадобилися фольга, солоне тісто, гуашь, харчова сода, оцет. Також учні 7-Г класу провели презентацію своїх моделей перед учнями 5-х класів. Учасникам і глядачам дуже сподобалась ідея створення вулканів.

ВІДЕО ЗА ПОСИЛАННЯМ

/Files/images/1_2019-2020_nr/MyCollages (6).jpg

Вчитель історії, Доброхотова Л.В. провела захід для учнів 10-А класу " Голокост і масове насильство на теренах України в першій половині ХХст." приурочений до Днів пам'яті про жертви Другої світової війни і перемоги над нацизмом. Учні ознайомилися із інтерактивною виставкою " Бабин Яр", переглянули документальний фільм. Захід дав змогу поглянути на багато речей більш об'єктивно у баченні цілісної картини того історичного періоду. З іншого боку, це своєрідна підготовка до іспиту на зрілість нації, який складатимуть молоді покоління українців, що нині здобувають освіту.

/Files/images/1_2019-2020_nr/image-0-02-0a-cb459d4cbc2d9c0d31b48e6739bdef820ec6bd9dbf75434a9c77a11a081d810b-V.jpg

Учні 7А класу ( вчитель Кальнооченко І.М.) ознайомились з лицарською культурою та провели лицарський турнір. на якому створювали лицарські герби, гасло, розробляли кодекс честі, малювали " середньовічний замок" або робили його проект. Потім, із задоволенням презентували свої роботи.

/Files/images/1_2019-2020_nr/MyCollages.jpg

/Files/images/1_2019-2020_nr/MyCollages (2).jpg