День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

2019-12-13

/Files/images/День-вшанування-ум.jpg

Сьогодні в нашій гімназії відзначили День вшанування учасників ліквідації на ЧАЕС - день пам'яті в Україні, який відзначається щорічно 14 грудня у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком.

Учні 5-х класів взяли участь у виховному заході "Чорнобиль не має минулого часу", який пройшов у формі усного журналу.

В ході виховного заходу учні поглибили знання про трагедію на ЧАЕС. Проглянувши фільм "Чорнобиль. Як все було" діти визначили негативний вплив аварії на стан навколишнього середовища та здоров'я людей.

Зі слів запрошеногона захід ліквідатора Сотніченко В.В. учні дізналися про подвиги ліквідаторів наслідків на ЧАЕС. Діти ознайомилися з матеріалами виставки та вшанували пам'ять всіх загиблих хвилиною мочання.

Вічна слава героям - ліквідаторам.

/Files/images/IMG_8272.jpg

/Files/images/IMG_8273.jpg