Новорічні привітання

2019-12-20

/Files/images/1_2019-2020_nr/2020.jpg

Новорічні свята - це веселий настрій, безліч подарунків та привітань. Дива у нашій гімназії розпачали відбуватися з Дня Святого Миколая, саме Миколай першим привітав учнів, педагогів, батьків та побажав любити свій край і зростати чемними та слухняними. А вже сьогодні задоволенню учнів 1-4класів не було меж. Солодощі від міського голови Генадія Кернеса додали новорічного настрою кожній дитині, а цікава різнокольорові книжка змусила повірити в дива. Справжнім сюрпризом для учнів нашої гімназії стали мандри до селища Диканька. На одній сцені поруч з учнями виступали вчителі. Мюзікл "Вечори на хуторі бліз Диканьки" змусив кожну дитину й кожну дорослу людину не тільки посміхнутися, а й співати та танцювати разом з героями вистави.Новорічні свята тривають... ми чекаємо на нові дива. З новим роком!

ФОТО ЗА ПОСИЛАННЯМ

/Files/images/1_2019-2020_nr/НПР.jpg