Міста Героїв. Перемоги України у війні

2024-04-13

/Files/images/1_2023-2024_/photo_2024-04-15_15-05-28.jpg

Упродовж тижня для учнів 10 класів було проведено уроки сучасної історії України «Міста Героїв. Перемоги України у війні», присвячені річниці звільнення окупованих територій. На занятті учні разом з вчителем історії Доброхотовою Л.В. розглянули періодизацію сучасної російсько-української війни та спробували обґрунтувати мету російської агресії. Учні взяли активну участь в обговоренні героїчного опору українського народу, його звитяжної боротьби за незалежність України, пригадали сучасні міста-герої: Волноваху, Гостомель, Маріуполь, Харків, Охтирку, Херсон, Чернігів, Бучу, Ірпінь, Бахмут…Діти переглянули відео "Звільнення Херсону». Хвилиною мовчання ліцеїсти вшанували кожного, хто віддав своє життя за Батьківщину в російсько-українській війні – військових, цивільних.

Звільнення міст і сіл стало можливим завдяки героїзму українських воїнів, підтримці українського народу, ефективній координації дій Сил безпеки й оборони України.