• Педагогічний колектив

/Files/images/P_20141003_140419.jpg

У 2017/2018 навчальному році в гімназії працює 62 педагогічних працівника, з них:

спеціалісти вищої категорії-30 спеціалісти першої категорії-18; спеціалісти другої категорії 79; спеціалісти-7; учителі – методисти – 6; старші учителі – 7

Основна проблема гімназії: «Підвищення якості освіти через формування ключових компетент-ностей учнів шляхом інтеграції традиційних і нетрадиційних форм і методів роботи в навчально-виховному процесі; формування свідомого громадянина, патріота рідної землі, носія народних традицій»

Науково-методична тема:

„ Розвиток творчих здібностей учнів через упровадження сучасних технологій у навчально-виховний процес ”.

/Files/images/P_20141003_140635.jpg

У гімназії працюють такі методичні об’єднання:

· МО вчителів філологічного циклу - керівник Самофал Л.М.,
· МО вчителів математики, фізики та інформатики – керівник Чередніченко І.В.,
· МО вчителів історії та географії – керівник Петлевська В.О.,
· МО вчителів біології та хімії – керівник Чуб Л.М.,
· МО вчителів початкової школи – керівник Леонова С.М.,
· МО вчителів іноземних мов – керівник Довбій Л.І.,
· МО вчителів вчителів фізичної культури, трудового навчання та предмету „Захист Вітчизни” – керівник Целовальник В.І.