/Files/images/1_2023-2024_/Free-Printable-School-Calendar-2023-2024-1-scaled.jpg

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ ПІДРУЧНИКІВ

Віртуальна виставка-перегляд «Знайомтеся! Нові мешканці бібліотеки»

Новий навчальний рік – нові підручники!

Новинки методичної літератури. НУШ

У новий навчальний рік - з новими підручниками!

/Files/images/1_2020_2021_nr/20-21 н.р..jpg

Новинки методичної літератури

Новинки методичної літератури. НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

РАДИМО ПРОЧИТАТИ. СЕРІЯ «Шкільна бібліотека»

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

/Files/images/1_2020_2021_nr/Словник.jpg

Українсько – російський та російсько –український словник для закладів загальної середньої освіти / Уклад.: О.В. Бобкова О.С., Богомолова Н.І. та ін.- Чернівці: Букрек, 2020.-352с.
Пропонований словник є термінологічним перекладним українсько-російським – російсько-українським. Він містить 8500 найбільш поширених понять з історії, географії та правознавства.
Словник містить нові наукові й технічні терміни та поняття, які з’явилися у вжитку нещодавно під впливом соціальних та економічних змін.
Видання корисне для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників.

/Files/images/1_2020_2021_nr/Фізичні явища.jpg

Годована Н.Б. Фізичні явища навколо нас : посібник серії «Шкільна бібліотека» для 7 кл закл. загал. серед. освіти / Н.Б.Годована, Т.А.Кравець.-Х.: Ранок, 2020. - 128с.: іл..- (Серія «Шкільна бібліотека»).
Посібник у захопливій формі знайомить із фізичними явищами та законами. Пропоновані досліди обов ‘язково зацікавлять кожного, хто хоче пізнати світ навколо себе. Читайте, проводьте експерименти, спостерігайте, як працюють закони фізики в природі.
Призначено для учнів 7 класу закладів загальної середньої освіти та вчителів фізики.

Новий навчальний рік- нові підручники!

/Files/images/1_2019-2020_nr/н.р.jpg

Читайте новинки

Завітайте до бібліотеки

Завітайте до бібліотеки. Нові надходження чекають на читача

Новинки у бібліотеці

Бібліотека отримала підручники для 11 -х класів за новою програмою.

Надходження нових підручників за НУШ. 2 клас

2018/2019 навчальний рік

Бібліотека отримує комплект фахових журналів Видавничої групи "Основа"

Підручники для першокласників